Každá žena či dívka chce být krásná a k úspěchu u mužů, v práci nebo jen v dobrém pocitu jim mohou pomoci různé zkrašlovací metody či módní doplňky, které jsou popsány na tomto webu.

Jak už název webu „Líbím se mi“ napovídá, žena si především musí věřit, a pokud tomu tak není, je právě tento web malým pomocníkem, jak tomu dosáhnout.

Věnujeme se zde fenoménu poslední doby, kterým jsou gelové nehty. Ty se staly u žen velmi oblíbené a nabízejí nepřeberné množství variant, jak nehty upravit, takže si vybere jak žena preferující klasiku tak žena hledající extravagantnější řešení.

S gelovými nehty souvisí další zkrašlovací procedury, u kterých se dají vyjmenovat hlavně líčení, make-up a používání vhodných kosmetických přípravků.

Trendem poslední doby je například bio kosmetika neboli přírodní kosmetika, která je považována za zdravější alternativu oproti chemické kosmetice plné konzervantů.

Základem toho, jak žena působí na lidi, bývá úprava jejího účesu a vůně. I tomu se zde na webu věnujeme a přinášíme návody jak na jednoduché účesy tak na složitější společenské účesy například na ples. A k tomu, aby žena správně voněla, naleznete průvodce moderních a velmi oblíbených parfémů.

Moderní žena by se ale také měla umět oblékat a volit vhodné doplňky, které celkový outfit doplní. Proto určitě navštivte sekci oblečení, kde jsou rady pro výběr oblečení od džín přes dámské boty po bundu a tipy na levné nákupy oblečení nejen ze zahraničí. Oblečení je většinou potřeba doplnit o kvalitní hodinky a krásné šperky.