Astor make-up je mezi ženami a dívkami velmi oblíbený. Tento make-up se dělí do několika kategorií.

Mezi známé výrobky Astor make-up patří make-up Anti Stress, který uvolňuje a vyhlazuje povrch pleti. Pleť zbavuje stresu a napětí. Astor make-up Anti Stress obsahuje vitamíny A, C, E a ceramidy, což zvyšuje větší elasticitu a pevnost pleti. Nedostatky pleti a vrásky redukuje až o 40%. Díky make-upu Anti Stress je pleť dokonale hydratovaná a zářivá. Mezi výhody makue-upu Astor Anti Stress patří také to, že příjemně voní. Je vhodný pro jakýkoli typ pleti a především pro ženy od 25 let.

Astor make-up Vitality přináší úžasné výsledky, kdy se nanášení make-upu stane každodenním zkrašlovacím rituálem. Tento make-up má příjemnou konzistenci a zjemňuje jemné vrásky až o 70%. Astor make-up Vitality obsahuje vitamín C, což zajistí pleti dostatek energie tak, aby vypadala svěže a zdravě.

Astor make-up perfect Stay 24 hodin je make-up, na který se můžete skutečně spolehnout. Udržuje pleť zdravou a příjemně hydratovanou po celý den. Pleti dodává matný přirozený vzhled a nezanechává šmouhy. Je odolný proti doteku.